پارکینگ هوشمند

ســامانه پارکینــگ هوشــمند خــودرو بــه شــما ایــن امکان را می دهــد کــه در کمتــرین زمــان ممکن، نزدیــک ترین مکـان قابل دسترس برای پارك خودرویتان را بیابید.
حسگر پارکینگ هوشـمند در محـل پـارک خـودرو نصـب مـی گــردد و حضــور یــا عــدم حضــور خــودرو را تشخیص داده و اطلاعـــات مربوطـــه را بـــه ســـامانه مرکـــزی کـــه ازپروتکل استاندارد LoRaWAN استفاده می کند، ارسال می کند

حسگر پارکینگ هوشمند 3MTech حسگری مقاوم در برابر گرما و رطوبت است که با بهره گیری از سنسور مغناطیسی، جهت تشخیص حضور خودرو در فضاهای مربوط به پارک خودروها در حاشیه خیابان ها، فضای آزاد و سرپوشیده طراحی شده است. نصب این حسگرها بسیار ساده و مقرون به صرفه است و بر روی آسفالت یا هر نوع پوششی قابل نصب یا دفن کردن می باشد.

این حسگرها در دو مدل نصب سطحی مناسب برای پارکینگ های سرپروشیده و نصب دفنی مناسب برای پارکینگ های حاشیه خیابان تولید شده اند

حسگر نصب سطحی

این حسگر مناسب نصب در پارکینگ های سرپوشیده می باشد و به راحتی بر روی کف پارکینگ نصب می شود.

مزایای حسگر پارکینگ نصب سطحی 3MTechدر پارکینگ های سرپوشیده:

◂حذف هزینه های سینی گذاری وسیم کشی

◂امکان اضافه کردن حالت رزرو جای پارک

◂کاهش نیروی انسانی وفعالیت پرسنل

◂کاهش هزینه های بهره برداری و نگهداری

◂کاهش ترافیک و ازدحام درفضای پارکینگ

◂جستجوی آنلاین جای پارک های در دسترس

◂اطلاع از تعدادو محل جاپارک های خالی

◂صرفه جویی در زمان مشتریان و مدیریت

◂صرفه جویی در سوخت و انرژی های فسیلی

◂کاهش استرس و کمک به سلامت روان

◂کاهش آلاینده های محیطی وذرات معلق

حسگر نصب دفنی

این حسگر مناسب نصب در پارکینگ های حاشیه خیابان می باشدو تمام ویژگی های حسگر نصب سطحی را دارا می باشد و علاوه بر آن به علت دفن شدن غیر قابل سرقت می باشد همچنین در فصل زمستان در حین عمل برف روبی صدمه ای نمی بیند.

برای دانلود پوستر و مشاهده کاتالوگ کلیک کنید.