آشنایی با زمینه های فعالیت گروه فناوری های هزاره سوم

فناوری های نوین

بهره گیری از پیش‌رفته‌ترین فناوری‌ های نوین در دسترس بشر

شبکه‌های دوربرد با توان پایین

شبکه مخابراتی بی‌سیم به منظور ارتباطات طولانی مدت با نرخ انتقال داده کم

شبکه‌های حسگر بیسیم

پخش گسترده تعداد زیادی گره‌های حسگر در یک محیط به منظور جمع‌آوری اطلاعات

اینترنت اشیاء

تعامل نرم افزارها، حسگرها و دستگاه‌ها از طریق شبکه های متصل به اینترنت

سیستم های نهفته

سیستمی با طراحی اختصاصی برای انجام یک کار مشخص یک سیستم بزرگتر

هوشمند سازی

استفاده از روش ها و ابزارهای فناوری و اطلاعات به منظور هوشمند سازی کارها

ما اولین نیستیم، اما آمده ایم که متفاوت فکر کنیم و دنیای پیرامون شما را تغییر دهیم!

سید دانیال صید

مدیر عامل اجرایی فناوری های هزاره سوم است. عشق به کارآفرینی باعث شده تا او همزمان با تحصیل در این حوزه نیز فعال باشد. تخصص اصلی وی طراحی سیستم های نهفته است. او عاشق یادگیری و کسب تجربه های جدید است و از هر فرصتی برای افزایش دانش خود استفاده می کند.

سید مسعود عربی

از سال ۱۳۹۲ به عنوان برنامه نویس و طراح الکترونیک در چندین شرکت مشغول به همکاری بوده است و «طراحی سیستم‌های دیجیتال مبتنی بر میکروکنترلر» در زمینه اینترنت اشیاء و شهر هوشمند یکی از زمینه‌های کاری مورد علاقه ایشان محسوب می‌گردد.

محمد نوری

مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۸۸ از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته مهندسی کامپیوتر دریافت کرد. زمینه‌های کاری مورد علاقه او، شبکه‌های حسگر بی‌سیم، شبکه‌های کامپیوتری، اینترنت اشیاء، سیستم‌های نهفته و برنامه‌نویسی است.

استارت آپ فناوری های هزاره سوم فعالیت خود را به صورت رسمی و تخصصی در حوزه اینترنت اشیاء از بهار سال ۱۳۹۷ آغاز نموده است. این استارت آپ با شناخت نیازهای ملی و با پشتوانه دانش فنی لازم در حوزه سامانه های نهفته و اینترنت اشیاء، در صنایع مختلف ورود نموده و در حال تحقیق و توسعه و ارائه راهکار و محصول مبتنی بر اینترنت اشیاء می باشد.

تبدیل‌شدن به مجموعه‌ای برتر در زمینه ارایه راهکارهای نوآورانه و خلاقانه در حوزه اینترنت اشیاء در سطح منطقه و یکی از مجموعه‌های پیشرو در جهان، کمک به رشد و توسعه کشور از طریق بومی‌ سازی دانش و فناوری‌های روز در این حوزه، پوشش سراسری بازار ایران و ورود به بازارهای صادراتی از اصلی ترین چشم اندازهای این استارت آپ می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فناوری های هزاره سوم می باشد.