حوزه انتخابی ما، ارتباطات بی سیم است، از جمله فعالیت های ما طراحی، تولید و برنامه نویسی روی فناوری های LoRa و LoRaWAN می باشد. ما با تمرکز بر ارتباط بی سیم و ساخت دستگاه ها، دیتالاگرهای و سنسورها مختلف، نیازهای مهم صنعت و کشاورزی را تامین نموده ایم.

راهکارهای ما

کشاورزی هوشمند

کشاورزی هوشمند امکان اطلاع دقیق از وضعیت تجهیزات و محصولات و صرف جویی در انرژی و آب را برای کشاورزان فراهم می‌سازد.

پارکینگ هوشمند

سیستم پارکینگ هوشمند امکان یافتن نزدیک ترین فضای پارک مناسب در کمترین‌ زمان ممکن را برای رانندگان فراهم می‌سازد.

خانه هوشمند

خانه هوشمند امکان کنترل از راه دور وسایل برقی خانه از طریق یک برنامه کاربردی روی گوشی هوشمند را برای مالکان فراهم می سازد.

چرا فناوری های هزاره سوم؟

ساخت ایران

فناوری های هزاره سوم یک برند کاملا ایرانی است که با برخورداری از دانش فنی نخبگان کشور توانسته در راستای هوشمندسازی گام مهمی بردارد.

بکارگیری فناوری های نوین

طراحی بسیار پیشرفته ماژول ها، گیت وی مرکزی و بکارگیری فناوری های نوین که منجر به کاهش هزینه و کارایی بالاتر شده است.

نیروی انسانی متخصص

ما مفتخریم که با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و مجرب و با بهره گیری از فناوری های نوین، محصولات متنوعی را تولید می کنیم.

سفارشی سازی

یکی از ویژگی های بارز این شرکت که باعث متمایز شدن آن با رقبا می باشد، قابلیت سفارشی سازی به دلیل شناخت از محصول ساخته شده توسط خود شرکت می باشد.

قیمت رقابتی

ما با حذف بخشی از هزینه‌های سربار شامل گمرک، حمل و نقل ناشی از واردات کالا و …، محصولات خود را با بهترین کیفیت و با قیمت رقابتی عرضه می نماییم.

پشتیبانی همیشگی

کلیه محصولات به واسطه بومی سازی و عدم وجود نگرانی تامین قطعات بابت تحریم و … نسبت به محصولات مشابه خارجی، از پشتیبانی مادام العمر متخصصان شرکت برخوردار است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فناوری های هزاره سوم می باشد.